Home › Co jest fajniejsze do gierek? Xbox 360 czy też stacjonarka?

Co jest fajniejsze do gierek? Xbox 360 czy też stacjonarka?

Ważne źródło
Od bardzo wielu lat istniały spory pomiędzy poszczególnymi platformami przeznaczonymi do gier. W dawnych czasach były prowadzone wojny między takimi komputerami jak Amiga czy też Comodore 64.

Jednak to są dawne czasy, których w obecnej chwili nie warto rozpatrywać. Obecnie przeważnie spotyka się walki między konsolami i komputerami. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy oraz wady.

Jeżeli chodzi o konsole to najważniejszą zaletą jest niewielki problem stosowania bądź też stosunkowo godne uwagi koszty zakupu samej konsoli.

Jednak niestety jak i również można znaleźć konkretne minusy wśród, których są: ceny gier, brak wydania części gier a także niemożliwość sterowania przy wykorzystaniu klawiatury a także myszy. Jeśli chodzi o wybranie odpowiedniej konsoli to aktualnie najpopularniejszymi opcjami są konsole poprzedniej generacji X360/PS3 oraz konsole aktualnej generacji PS4/XBOX One. W przypadku najnowszych konsol do ich wad zaliczyć powinno się mniejszą bibliotekę gier a także wyższą ich cenę. W przypadku komputerów to cena kupna odpowiedniego komputera przeznaczonego do grania jest w sporej części przypadków o wiele większa niż cena kupna konsoli nowej generacji. Jednakże komputery tego rodzaju umożliwiają granie w o wiele wyższych rozdzielczościach a także przy sporo wyższych detalach. Dodatkowo bardzo często gry na komputery dostępne są w mniejszych cenach.

Kolejną różnicą pomiędzy konkretnymi platformami jest dostępność gier.

Na komputery niekiedy wychodzą gry, których nie ma na konsole. Dzieje się tak też w drugą stronę. Gry nie wydane na inne platformy to przede wszystkim najważniejszy wyznacznik wyboru konkretnej platformy do grania. Najbardziej sensownym pomysłem jest posiadanie co najmniej kilku platform do grania..
Zobacz:
Moja opinia o leasingu
dlaczego opłaci się być blogerką w Internecie ?
Jak wygląda nauka w szkole aspirantów
Sterydy z reklamy w TV
Przeprowadzenie się to skomplikowany temat.
W jaki sposób moglibyśmy zrzucić zbędne kilogramy?