Home › Jak się zmotywować do potyczki z kilogramami?

Jak się zmotywować do potyczki z kilogramami?

Warte przeczytania
Ponadplanowe kilogramy powodują, że nasz humor pogarsza się. Ogarnia nas apatia , otępienie i niechęć do wszelkich aktywności życiowych. Rezygnujemy ze widywania się z przyjaciółmi. Paraliżuje nas strach przed tym co powiedzą o nas obcy.

Należy więc coś z tym zrobić.

Najważniejszym działaniem kierującym do osiągnięcia sukcesu w działaniu, jest motywacja.

Istnieją dwa typy przesłanek działania: zewnętrzna i wewnętrzna. Pobudka zewnętrzna to na przykład nowa sukienka, nowe buty, podróż w ulubione miejsce. Przesłanka wewnętrzna to nasze korzystne samopoczucie, pochwała przyjaciół czy podziw w oczach innych osób.

W jaki sposób więc zmotywować się do walki z nadprogramowymi kilogramami? 1.

Po pierwsze pamiętaj, że każdy uzasadnia swoje działanie inaczej. Intencje Twojej znajomej nie są Twoim zamysłem. Zastanów się co sprawia u Ciebie tak dużą chęć walki z otyłością? 2. Zgadzaj się na drobne potknięcia. Każdy je ma. Droga do zdobycia celu nigdy nie jest prosta. 3. Wyobrażaj sobie swoje życie kiedy zdobędziesz cel. To pozwoli Tobie przeżyć w decyzji. 4. Chwal siebie i wyróżniaj nawet za małe osiągnięcia. Tylko nie łakociami. Pozwól sobie na bilet do teatru, wizyta u fryzjera, krawat . 5. Znajdź kolegę, z którym możesz ścigać się. Waszym postanowieniem będzie, kto prędzej pozbędzie się pięć kilogramów. Ściganie się zawsze pomaga wytrwać i osiągnąć sukces. Nie zapomnij, że nawet jeśli za pierwszym razem zrezygnujesz, zawsze możesz rozpocząć swoją drogę po raz kolejny..
Klikaj na poniższym poście: fotografia slubna olsztyn