Home › Urlop nad rzeką czarną w Sielpi

Urlop nad rzeką czarną w Sielpi

Jedną z interesujących propozycji rekreacyjnych jakie proponuje województwo świętokrzyskie stanowi ośrodek wypoczynkowy w Sielpi. Położone na Wzgórzu Koneckim w sąsiedztwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe gwarantują niezwykle piękne walory przyrodnicze.

Roztaczające się wokół Sielpi zapachy olejków sosnowych tworzą charakterystyczny mikroklimat, który sprzyja dobremu funkcjonowaniu płuc i oskrzeli.
Turyści zwiedzający Sielpię, którzy cenią czynną formę urlopu mogą bez problemu zaplanować dużo wycieczek do najatrakcyjniejszych rejonów województwa świętokrzyskiego.

Do interesujących miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć należy między innymi, Park Jurajski w Bałtowie, Klasztor na świętym Krzyżu a także Jaskinia Raj koło Chęcin. Na turystów odpoczywających w Sielpi czekają również odpowiednio oznaczone trasy rowerowe, wiodące po tajemniczych ostępach leśnych Wzgórza Koneckiego.Urlop w ośrodku znajdującym się w Sielpi to doskonała oferta polecana zarówno dla rodzin z małymi dziećmi jak i seniorów. Obok możliwości wypoczynku na dobrze zadbanej plaży i kąpieli w akwenie mogą liczyć na dużo interesujących atrakcji, które uprzyjemnią im urlop nie wyłącznie podczas słonecznych, ale nawet deszczowych dni.


Idealną propozycję dla turystów doceniających spokojny wypoczynek z dala od hałasu codziennego życia bez wątpienia stanowić mogą domki letniskowe położone tuż przy zbiorniku wodnym.

Dzięki dobremu wyposażeniu zapewniają bardzo dobre warunki noclegowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku.

Ze względu na duże zainteresowanie turystów w okresie letnich wakacji, już trzeba zarezerwować sobie na wyłączność jeden z domków i mieć gwarancję super bazy noclegowej podczas najbliższego urlopu.

.
Dużo więcej znajdziesz tylko tutaj:: co myślicie Sielpia domki?

Zobacz:
Gdy chcielibyśmy regularnie chodzić na siłownię, ale nie mamy już sił oraz motywacji
Moja opinia o leasingu
Zdrowe i efektywne odchudzanie
Przygotowanie ślubu